Zábava

Krvavá scéna

07.01.2018

"Takže si to shrneme," řekl a podíval se na všechny. "Pachatel musel být pořádně nabroušený, když spáchal takový zločin," oznámil a dál seděl na lince. Všude byla krev, kusy těla a detektiv nadále přemýšlel o tomto ohavném zločinu. Dále nahlas dumal a pronesl: "Na těle jsou samé řezné rány a je rozsekaný na kousíčky." "Proto si myslím, že jste...

Pes a salám

07.01.2018

Jednou ve čtvrtek jsem šel koupit mámě kus salámu, když jsem ho koupil, tak jsem šel domů a potkal jednoho psiska. Sedl jsem na bobek a začal ho hladit, když v tom mi spadl salám a ten pes ho sežral. Od té doby říkám každému psovi:"Psisko-salámisko." Toť vše.

Řekl jsem si, že odletím na dovolenou. Ztroskotal jsem, a tak jsem již 80. dnem na ostrově. Vážně jsem byl skeptický, takže jsem opravdu nečekal, že ráno uvidím naproti mně sedět muže s napřaženou rukou říkaje: "Přijel jsem tě zachránit." Rád bych mu ruku stiskl, bohužel jsem si ji již snědl.

Sedím v autě a řídím svého kadilaka. Je temná noc a brodím se pomalu mlhou.Poslouchám nahlas písně. "La, La.''Náhle mě něco táhne za nohy. Křičím: "Aáá." Vybourala jsem se a probudila ve špitále. "Co tu dělám?" zeptala jsem se vedle sedící babičky."Otrávila ses vybuchlým plynem doma. "A hned mi bylo jasné, že kadilak nemám.